Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline strefaklimatyzacji blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
65336 odwiedzin | wpisów: 70, komentarzy: 21, artykułów: 44, obserwuje: 10

ARTCOOL Stylist LG uhonorowany Red Dot Design Awar

autor: strefaklimatyzacji blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

ARTCOOL Stylist LG klimatyzator

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego, naściennego klimatyzatora pokojowego o fenomenalnej stylistyce i zaawansowanej technologii przyszłości, to ARTCOOL Stylist marki LG spełnia wszystkie powyższe wymagania, a nawet je przewyższa. Docenili to światowi specjaliści z branży i nie tylko.

Klimatyzator ścienny LG ARTCOOL Stylist został uznany za absolutnie wyjątkowe urządzenie pod względem stylu przez szacowną kapitułę prestiżowego konkursu organizowanego przez Design Zentrum Nordheim Westfalen w Essen (Niemcy), która przyznała mu wyróżnienie Red Dot Design Award. Nagroda ta jest uznawana za Oscara w dziedzinie światowego designu i wzornictwa przemysłowego.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Red Dot to jeden z trzech najważniejszych konkursów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego na świecie, zaraz obok iF Design Awards oraz IDEA (International Design Excellence Awards). Nagrodę przyznaje się w wielu kategoriach, w tym m.in. za wybitne osiągnięcia w dziedzinie designu, innowacyjności czy też kreowania nowych trendów. Wyróżnione projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen, która jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Nieprzeciętny styl oraz kształt klimatyzatora ściennego ARTCOOL Stylist LG, to odzwierciedlenie najwyższego komfortu i technologicznej finezji, która doskonale wzbogaci wnętrze Państwa domu lub mieszkania.

Jakub Błaszczykowski promuje innowacyjną klimatyza

autor: strefaklimatyzacji blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

LG klimatyzacja Kuba błaszczykowski

Miło nam poinformować, że Ambasadorem marki LG oraz twarzą najnowszej kampanii promującej m.in. innowacyjne klimatyzatory LG Electronics został wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, Jakub Błaszczykowski!

Mistrzowski tandem

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać jednego z najlepszych graczy polskiej reprezentacji, piłkarza włoskiej drużyny ACF Fiorentina, dwukrotnego zdobywcy mistrzostwa niemieckiej Bundesligi i byłego kapitana naszej reprezentacji. Dlaczego właśnie On stał się Ambasadorem marki LG? Według firmy, Kuba nieustannie pracuje nad swoją formą oraz dąży do mistrzostwa w tym co robi, podobnie jak marka LG, która jest znana ze swej konsekwencji w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań RTV/AGD.

Więcej o tworzeniu mistrzowskiego klimatu i naszej współpracy z Jakubem Błaszczykowskim mogą Państwo przeczytać tutaj: https://www.strefaklimatyzacji.pl/aktualnosci1/mistrzowie-lacza-sily-przed-mistrzostwami-jakub-blaszczykowski-ambasadorem-lg,42.html