Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

offlinestrefaklimatyzacji blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
46274 odwiedzin | wpisów: 70, komentarzy: 20, artykułów: 44, obserwuje: 9

Klimatyzacja LG w zgodzie z naturą

autor: strefaklimatyzacji blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Powszechnie uważa się, że klimatyzacja oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, w tym przede wszystkim na warstwę ozonową naszej planety. Nie jest to do końca prawda, a większość wygłaszanych pod tym kątem opinii najczęściej nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Pośrednio i bezpośrednio

Oczywiście, to prawda, że systemy klimatyzacji wymagają wykorzystania energii elektrycznej do swojego prawidłowego działania, co w pośredni sposób może mieć wpływ na zanieczyszczenie środowiska naturalnego z uwagi na korzystanie z produktów energetycznych udostępnianych przez elektrownie, czyli w gruncie rzeczy chodzi o środowiskową jakość konkretnego dostarczyciela energii elektrycznej. Jednak wykorzystanie systemu klimatyzacji pod względem zużycia energii elektrycznej oraz efektywności termodynamicznej jest o wiele mniejsze niż na przykład korzystanie z grzejników elektrycznych.

Z drugiej strony, system klimatyzacji działa w oparciu o gazy chłodnicze, które jeszcze do niedawna mogły silnie oddziaływać na warstwę ozonową. Obecnie jednak wykorzystuje się czynniki, które w znaczny sposób obniżają negatywny wpływ działania klimatyzacji na warstwę ozonową (np. R410A). Ma to swoje uzasadnienie zarówno w polskim, jak i europejskim prawie.

Precyzyjne testy

Firma LG Electronics zapewnia kompleksowe rozwiązania odnośnie instalacji ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz energii. Systemy klimatyzacji LG, zanim trafią do odbiorców końcowych, poddawane są wielu szczegółowym testom, które mają zapewnić użytkownikom najwyższą jakość oraz niezawodność oferowanych produktów. Takie badania przeprowadzane są w laboratoriach badawczych. Ich celem jest zapewnienie niezawodności pracy urządzeń podczas wszystkich pór roku, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, umożliwiając jednocześnie najwyższą możliwą energooszczędność oraz bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego.

Marka LG jest obecnie właścicielem ponad 30 ośrodków badawczo-rozwojowych oraz kilkudziesięciu oddziałów szkoleniowych zlokalizowanymi na całym świecie (m.in. w Korei, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Rosji, Niemczech, Izraelu, Japonii, Francji czy Indiach).

Program szkoleniowy

Firma LG jest również autorem międzynarodowego programu instruktażowego o nazwie „Akademia Klimatyzacji”, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji specjalistów i profesjonalistów z branży HVACR, do udziału w którym serdecznie zapraszamy. W Polsce znajdują się 4 ośrodki szkoleniowe LG w czterech największych miastach naszego kraju, a mianowicie: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni oraz Katowicach.

Więcej informacji na temat programu instruktażowego LG „Akademia Klimatyzacji” można znaleźć tutaj: https://www.strefaklimatyzacji.pl/akademia/Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:47184
Liczba wpisów:205569
Liczba komentarzy:868823
Liczba zdjęć:758512
Użytkownicy online:613