Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

offlinestrefaklimatyzacji blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
46274 odwiedzin | wpisów: 70, komentarzy: 20, artykułów: 44, obserwuje: 9

Inverter Scroll Chiller LG

autor: strefaklimatyzacji blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Marka LG Electronics od lat dostarcza na światowy rynek rozwiązania klimatyzacyjne łączące w sobie nie tylko wysoką wydajność z energooszczędnością, ale również poprzez swoje produkty chroni środowisko naturalne zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania. Najnowszym „dzieckiem” koreańskiej marki jest nowoczesny, chłodzony powietrzem inwerterowy agregat wody lodowej Inverter Scroll Chiller LG.

Ciepło z wody

Agregat wody lodowej to urządzenie, którego głównym zadaniem jest odprowadzanie ciepła z cieczy. W tego typu instalacjach to właśnie woda jest w nich czynnikiem roboczym.  Najczęściej występującą formą wody lodowej jest roztwór glikolu etylowego lub propylenowego z wodą, lub też innych solanek. W systemach klimatyzacji woda lodowa powstała w chillerze (schładzacz cieczy) trafia do wentylatorowych wymienników ciepła lub innych urządzeń końcowych. Ogrzana w tych wymiennikach woda trafia z powrotem do agregatu.

Przełomowa technologia inwerterowa

Chillery, a więc agregaty wody lodowej są najczęściej wykorzystywane w hotelach, halach produkcyjnych, centrach handlowych oraz biurowcach i stanowią doskonałe źródło chłodu dla klimatyzacji. Inverter Scroll Chiller LG ma ogromną przewagę nad innymi tego rodzaju urządzeniami dostępnymi na rynku, a mianowicie wykorzystuje on zaawansowaną sprężarkę inwertetową, która zapewnia efektywne działanie urządzenia niezależnie od aktualnej wydajności. Chiller LG działa w różnych zakresach częstotliwości, przez co parametry wyjściowe mogą być ściśle dopasowane do aktualnego obciążenia.

Ogólnie rzecz biorąc, instalacje wykorzystujące agregaty wody lodowej są zazwyczaj lepsze od standardowej klimatyzacji freonowej, ponieważ, dzięki zwiększonej szczelności układu, ich odporność na wszelkiego rodzaju awarie jest o wiele większa. Chillery umożliwiają również o wiele wydajniejsze wykorzystanie przestrzeni montażowej. Ich instalacja jest mało skomplikowana, a modułowa budowa pozwala na szybką i bezproblemową rozbudowę instalacji w późniejszym terminie.

Rejestrator pracy

To, co sprawie, że Chiller LG jest naprawdę rozwiązaniem XXI wieku, to tzw. czarna skrzynka znajdująca się w instalacji, która, podobnie jak we wszelkiego typu samolotach, rejestruje wszystkie podejmowane przez system działania. Taki rejestrator pracy systemu w bardzo dużym stopniu ułatwia konserwatorom oraz serwisantom systemów klimatyzacji znalezienie i naprawienie ewentualnej usterki. Automatycznie tworzone kopie zapasowe pomagają w podtrzymaniu działania instalacji w momencie przerwania lub wystąpienia problemów w pracy systemu.

Inverter Scroll Chiller LG to nie tylko rozwiązanie przewyższające innego tego typu urządzenia pod względem technologicznym, ale również pod względem ekologicznym.

Więcej o innowacyjnym Chillerze LG można dowiedzieć się tutaj: https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/artykuly/zaawansowane-inwerterowe-agregaty-wody-lodowej-firmy-lg-spojrzenie-na-przyszlosc-klimatyzacji,58.html


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:47184
Liczba wpisów:205569
Liczba komentarzy:868823
Liczba zdjęć:758512
Użytkownicy online:542