Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

offlinestrefaklimatyzacji blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
45440 odwiedzin | wpisów: 70, komentarzy: 20, artykułów: 44, obserwuje: 9

Nowości produktowe w ofercie LG Electronics 2014

autor: strefaklimatyzacji blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

W 2014 roku LG Electronics wprowadza nowe modele jednostek wewnętrznych do swej oferty. W ofercie znalazły się innowacyjne klimatyzatory pokojowe z serii ARTCOOL Inverter V – Slim oraz Stylist, a także Basic Inverter V i Big Capacity.


ARTCOOL Slim Inverter V


Jednostka wewnętrzna klimatyzacji ARTCOOL Slim Inverter V LG to przede wszystkim ponadczasowy design i najwyższa jakość wykonania. Model ARTCOOL Slim Inverter V to idealny klimatyzator do nowoczesnych wnętrz, przeznaczony szczególnie dla odbiorców ceniących sobie niepowtarzalne wzornictwo połączone z wysoką funkcjonalnością urządzenia.
blog budowlany - mojabudowa.pl
Model ARTCOOL Slim Inverter V został wyposażony przez inżynierów i stylistów z firmy LG w stylowy panel w kształcie ciemnego, ruchomego lustra, które uchyla się podczas pracy jednostki. Panel, oprócz niepowtarzalnych walorów wizualnych, zapewnia urządzeniu tryb cichej pracy oraz właściwą jakość oddawanego powietrza. Po prawej stronie panelu znajduje się elegancki wyświetlacz LED, pokazujący wszystkie niezbędne dane o pracy urządzenia oraz warunkach panujących w środowisku powietrznym pomieszczenia, w którym jednostka pracuje.


blog budowlany - mojabudowa.pl


Jednostka wewnętrzna ARTCOOL Slim Inverter V dostępna jest w dwóch wariantach – A09LL o wydajności chłodniczej 2,5 kW (SEER: A++) i wydajności grzewczej 3,2 kW (SCOP: A+) oraz A12LL o wydajności chłodniczej 3,5 kW (SEER: A++) i wydajności grzewczej 4,0 kW (SCOP: A+).


Unikalne cechy klimatyzatora ARTCOOL Slim Inverter V:


• aktywna kontrola zużycia energii,
• 4 kierunki automatycznego sterowania wypływem powietrza,
• wyświetlacz zużycia energii,
• cicha praca nie przekraczająca poziomu 19 dB,
• jonizator Plasmaster,
• filtr 3M micro-ochrona,
• filtr antybakteryjny,
• automatyczne sterowanie wypływem powietrza,
• łatwa i szybka instalacja;


ARTCOOL Stylist Inverter V


Ten model jednostki wewnętrznej LG charakteryzuje się, podobnie jak ARTCOOL Slim Inverter V, niepowtarzalnym designem i funkcjonalnością, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników klimatyzacji.


blog budowlany - mojabudowa.pl


Model ARTCOOL Stylist Inverter V ma kształt płaskiego panelu, wyposażonego w trzykierunkowy nawiew powietrza, który sprawnie i szybko chłodzi każdy zakątek pomieszczenia. Panel dodatkowo został podświetlony w technologii LED, a kolor podświetlenia można m.in. dostosować do temperatury nawiewanego powietrza. Do klimatyzatora w zestawie dołączono innowacyjny pilot o oryginalnym kształcie, służący do obsługi pracy urządzenia.


W ofercie LG Electronics znajdują się dwa modele jednostki wewnętrznej ARTCOOL Stylist Inverter V – G09WL o wydajności chłodniczej 2,5 kW (SEER: A+) i wydajności grzewczej 3,0 kW (SCOP: A) oraz G12WL o wydajności chłodniczej 3,5 kW (SEER: A+) i wydajności grzewczej 3,5 kW (SCOP: A).


Unikalne cechy klimatyzatora ARTCOOL Stylist Inverter V:


• filtr antybakteryjny,
• tryb cichej pracy agregatu,
• trzykierunkowy nawiew powietrza,
• podświetlenie LED,
• innowacyjny sterownik,
• łatwa i szybka instalacja;


Basic Inverter V


Dla osób ceniących sobie klimatyzację w wersji ekonomicznej, firma LG Electronics przygotowała klimatyzator Basic Inverter V w atrakcyjnej cenie i bardzo łatwy w montażu. Ten model klimatyzatora przeznaczony jest do pokoju o metrażu np. 15-30 m2 i jest najtańszym urządzeniem LG przygotowanym na 2014 rok. Klimatyzator wyposażony jest w doskonały filtr antybakteryjny i posiada klasę energetyczną A+.
blog budowlany - mojabudowa.pl
W ofercie LG Electronics znajdują się dwa modele jednostki wewnętrznej Basic Inverter V – E09EL o wydajności chłodniczej 2,5 kW (SEER: A+) i wydajności grzewczej 3,2 kW (SCOP: A) oraz E12EL o wydajności chłodniczej 3,5 kW (SEER: A+) i wydajności grzewczej 3,8 kW (SCOP: A).


Unikalne cechy klimatyzatora Basic Inverter V:


• automatyczny restart,
• zdrowe powietrze dzięki filtrowi antybakteryjnemu,
• wysoka klasa energetyczna A+/A,
• cicha praca tylko do poziomu 20 dB,
• szybki i łatwy montaż;


Big Capacity


Klimatyzator Big Capacity został wprowadzony przez LG przede wszystkim dla dużych, wymagających pomieszczeń i rozległych instalacji.
blog budowlany - mojabudowa.pl


Producent przewidział dwa modele klimatyzatora ściennego Big Capacity. Pierwszy to UJ30 o wydajności chłodniczej 7,8 kW (SEER: A++) i wydajności grzewczej 8,4 kW (SCOP: A) oraz UJ36 o wydajności chłodniczej 9,5 kW (SEER: A) i wydajności grzewczej 10,5 kW (SCOOP: A). Między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną mogą występować duże odległości i różnice wysokości.


Modele klimatyzatorów pokojowych marki LG pracują w technologii BLDC. Wentylator z silnikiem prądu stałego BLDC, w porównaniu z silnikami zasilanymi prądem zmiennym, zapewnia przy niskich prędkościach do 40% oszczędności energii oraz do 20% przy dużych prędkościach. Również sprężarki klimatyzatorów Inverterowych V LG, pracujące w technologii BLDC, osiągają znacznie wyższą wydajność niż klimatyzatory Inverterowe na prąd zmienny.

Karol Fornalczyk

Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:46389
Liczba wpisów:204835
Liczba komentarzy:865964
Liczba zdjęć:755324
Użytkownicy online:474